بایگانی نویسنده: نویسنده ارشد

هشدارآموزشی

بهترین وسیله جهت جلوگیری از سرقت موتورسیکلت قفل و زنجیر مناسب می باشد و نباید تنها به قفل فرمان اکتفا نمایید .

نیروی انتظامی شهرستان اشکذر

حضور رئیس اداره در مراسم تجلیل از پاسداران و جانبازان شهرستان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ ۲ اردیبهشت در جلسه بزرگداشت و تجلیل از پاسداران و جانباران و خانواده معظم آنان که با حضور مدیران ادرات و نهادهای شهرستان و اجرای برنامه های متنوع در محل کانون خاتم الانبیاء (ص) اشکذر برگزار گردیده بود شرکت کرد

شرکت کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات شهرستان اشکذردر جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد

شرکت کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات شهرستان اشکذردر جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان یزد

این جلسه دردفترحجت الاسلام سیدکاظم مدرسی برگزارگردیدوسخنرانان جلسه  چندازمسئولین ستاد بازسازی کشور واستان یزدبودند.

حجت الاسلام سعیدذاکری نیا کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر وچندنفرازمبلیغن این شهرستان دراین جلسه شرکت نمودند

تجلیل از خیر نیک اندیش رضوانشهری

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر و کارشناسان فرهنگی و قرآنی مورخ ۲۸ فروردین در مراسم تجلیل و بزرگداشت خیر نیک اندیش رضا حاتمی رضوانشهری که در برنامه های مختلف مذهبی ، فرهنگی ، بهداشتی ، آموزشی و مساعدت به نیازمندان جامعه بویژه تامین هزینه مراسم اعتکاف در مسجد جامع رضوانشهر همت داشته است با حضور مدیران شهرستان و اقشار مختلف  و با برنامه های متنوع و جذاب در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور رضوانشهر برگزار گردیده بود شرکت کردند .

گفتنی است به پاسداشت همکاری ایشان با این اداره در برگزاری مراسم عبادی اعتکاف ،  از طرف اداره تبلیغات اسلامی تقدیرنامه و هدیه ای به ایشان اهداء گردید

برگزاری محفل انس با قرآن در روستای حسن آباد

محفل انس با کلام الله مجید در دارالشفاء حضرت علی اکبر علیه السلام حسن آباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه رستاق در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت مبعث پیامبربزرگ اسلام گفت: متاسفانه کشورهای عربی خصوصا عربستان پیامبر (ص) را فقط برای مسلمانان میدانند،حال آنکه حضرت محمد (ص) برای نجات تمام بشریت برگزیده شد.

وی افزود: با بعثت پیامبر وحدت دینی در جامعه حاکم شد و ارزش‌های الهی و انسانی الگوی مردم قرار گرفت و شرک و نفاق ذلیل شد.

حجت الاسلام دلاوری تصریح کرد کرد: بزرگترین حادثه تاریخ بشر قطعا مبعث است که خداوند در سوره جمعه به تفصیل به آن اشاره کرد و مردم را به پیروی از دین مبین اسلام و مبارزه عملی با کفار دعوت می‌کند.

حضور رئیس اداره در مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ ۲۷ فروردین در جلسه تکریم  و معارفه بخشدار مرکزی که در سالن کوثر فرمانداری با حضور مدیران و معاون سیاسی استاندار برگزار گردید شرکت کرد .

در این جلسه امام جمعه اشکذر در زمینه وظایف خطیر مدیران و انتظارات مردم از آنان مطالبی بیان کرد .

در ادامه فرماندار شهرستان و معاون سیاسی استاندار در زمینه توسعه برنامههای عمرانی و فرهنگی مطالبی بیان کردند

برگزاری جلسه داخلی

جلسه داخلی کارشناسان اداره تبلغیات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ ۲۶ فروردین در زمینه برنامه های فرهنگی ، مذهبی ، سیاسی و اعیاد شریف ماهشعبان برگزار گردید .

در این جلسه رئیس اداره و کارشناسان نقطه نظرات خودشان را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه ها ارائه کردند

ارتش با سایر نیروهای مسلح از تمامیت ارضی انقلاب و نظام دفاع می کنند

خطیب موقت نماز جمعه خضرآباد:
حجت الاسلام حسینی زاده با اشاره به فرا رسیدن ۲۹ فروردین روزارتش افزود: ارتش در دروان دفاع مقدس همگام با سایر نیروهای مسلح از تمامیت ارضی انقلاب و نظام دفاع کردند.

به گزترش اشکذر خبر، امام جمعه موقت بخش خضرآبادبا تبریک فرا رسیدن سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص) گفت: مبعث عید وحدت مسلمانان و آزادگان جهان است و در چنین روزی پیامبر رحمت(ص) مسلمانان را به یکتاپرستی و دوستی فراخواند.
حجت الاسلام حسینی زاده با اشاره به فرا رسیدن ۲۹ فروردین روزارتش افزود: ارتش ازهمان روزهای آغازین انقلاب با لبیک به ندای امام خمینی (ره) به ملت پیوست ودر دروان دفاع مقدس همگام با سایر نیروهای مسلح از تمامیت ارضی انقلاب و نظام دفاع کردند.

تنها راه نجات بشریت از جاهلیت مدرن عمل به قوانین اسلام است

خطیب نماز جمعه اشکذر:
امام جمعه اشکذر افزود: مقام معظم رهبری جاهلیتی که دنیا گرفتار آن شده است را با عنوان جاهلیت مدرن معرفی میکنند به طوری که امروزه درست است بشریت با پیشرفت علم برای رو به رو است ولی در واقع این علم در مقابل عقل و شرع به کار گیری میشود.

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه به روایتی از پیامبر اکرم(ص) در باب صله رحم اشاره کرد و افزود: حضرت خاتم الانبیاء(ص) در حدیثی گهر بار فرمودند” اگر فردی برای من ضمانت کند که اهل صله رحم باشد من نیز رزق وسیع، محبوبت میان مردم، عمر طولانی و بهشت را برای او ضمانت میکنم”.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان به ۲۷ رجب عید مبعث اشاره کرد و افزود: در قرآن کریم خدای متعال فرستادن پیامبر اکرم(ص) را یک نعمت برزگ برای مردم میداند که ما شایسته است عید مبعث را برای بزرگداشت این نعمت بزرگ، پاسبداریم و شکرگزار خداوند باشیم .
وی با اشاره دوران حاکم بر دنیا که قرآن کریم از آن پس از جاهلیت قبل از زمان پیامبر(ص) به عنوان جاهلیت دوم یاد کرده است افزود: امروزه میبینیم که جاهلیت دومی در دنیا شکل گرفته است که مصداق های آن را میتوان سو استفاده جنسی از زنان بی گناه، چاقاق انسان ، غارت منابع کشور های مخطلف و شروع جنگ نام برد.

امام جمعه اشکذر افزود: مقام معظم رهبری جاهلیتی که دنیا گرفتار آن شده است را با عنوان جاهلیت مدرن معرفی میکنند به طوری که امروزه درست است بشریت با پیشرفت علم برای رو به رو است ولی در واقع این علم در مقابل عقل و شرع به کار گیری میشود.

طالبیان تنها راه نجات بشریت از جاهلیت مدرن را برگشت به سیره و راه و روش اسلام دانشت و افزود: امروزه نبودن انسانی کامل برای برون رفت از این جاهلیت در دنیا کاملا ملموس است.

حضرت محمد (ص) برای نجات تمام بشریت برگزیده شده است

امام جمعه بخش رستاق:
آیین وحدت بخش نمازجمعه این هفته رستاق در مسجد صاحب الزمان عج مهدی آبادرستاق برگزارشد.

خطیب جمعه رستاق ضمن تبریک بمناسبت مبعث پیامبربزرگ اسلام ،بعثت پیامبر عظیم الشأن اسلام را درجهت اتمام مکارم اخلاق عنوان کرد وگفت: متاسفانه کشورهای عربی خصوصا عربستان پیامبر ص را فقط برای مسلمانان میدانند،حال آنکه حضرت محمد ص برای نجات تمام بشریت برگزیده شد.

حجت الاسلام دلاوری درادامه به اتفاقات منطقه خصوصا درسوریه اشاره کرد وگفت: اتحادسوریه، روسیه وایران نقشه های دشمنان را در کل منطقه نقش برآب میکند و ان شالله پرچم اسلام برکنگره ی عالم برافراشته خواهدشد.

امام جمعه رستاق درادامه به بیست ونهم فروردین وروز ارتش اشاره کرد وعنوان کرد:یادوخاطره شهدای بزرگوار ارتش جمهوری اسلامی و شهدای مدافع حرم وحریم باید همواره درجامعه زنده نگاه داشته شود.

حجت الاسلام دلاوری در پایان با توجه به معارفه بخشدار بخش مرکزی شهرستان،اززحمات شبانه روزی مهندس سیدمحمداشرف تقدیر کرد و وی را فردی پرتلاش،مخلص،انقلابی ومتواضع خواند واز طرف مردم رستاق برای ایشان آرزوی توفیق و عزت مستدام مسئلت کرد.