اخبار اداره

جلسه به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره)، قیام ۱۵ خرداد و راهپیمایی روز قدس

با حضور رئیس اداره، معاون سیاسی امنیتی فرماندار و مدیران ادارات شهرستان اشکذر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد و راهپیمایی روز قدس در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار گردید.

شیبانی معاون فرماندار، با تاکید بر همکاری و مشارکت تمام ادارات شهرستان در این مراسم، شرکت در راهپیمایی را وظیفه ملی هرکس خواند و گفت باید از تمام قوای نیروی اداری در راستای کار فرهنگی انقلابی بهره برد.

دهقانی رئیس اداره نیز با بیان سخنانی از امام (ره) درباره قیام ۱۵ خرداد و اهمیت روز قدس و سخنانی از رهبر معظم انقلاب در راستای این مراسم، حضور افراد در گروه ها و اشکال مختلف را نکته مهم آن برشمرد. ایشان از امام (ره) نقل کردند که روز قدس مختص فلسطین نیست و روز امت اسلامی است. ایشان نیز مسئله ۱۴ و ۱۵ خرداد را مسئله دینی و ملی نامید.

در پایان جلسه، بعد از تاکید شیبانی معاون فرماندار، بر باشکوه برگزار شدن راهپیمایی و دستور بر اطلاع رسانی همگانی در فضای مجازی و سایت و دیگر راه های ارتباطی، مسیر راهپیمایی روز قدس این طور مشخص شد که در اشکذر از مسجدجامع تا میدان امام حسن (ع) و در کافی آباد خضرآباد مسیر از امامزاده کافی آباد تا روستای بامکان راهپیمایی ادامه خواهدشد.

مراسم مجزایی قبل از اذان مغرب روز ۱۳ خرداد ساعت ۱۸ در حسینیه شهدا اشکذر، روستای ابراهیم آباد رستاق و امامزاده کافی آباد برگزار خواهدشد.

این مراسم ها و راهپیمایی روز قدس با همکاری و حضور هلال احمر ، اورژانس ، نیروهای انتظامی و امنیتی و دیگر ادارات شهرستان برگزار می گردد.

حضور کارشناسان اداره در جلسه نهج البلاغه

کارشناسان قرآنی و فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ ۳۰ اردیبهشت در درس شرح نهج البلاغه که توسط امام جمعه محترم اشکذر برگزار گردیده بود شرکت کردند .

در این جلسه در رابطه با فرازهائی از خطبه متقین مطالبی به صورت مبسوط بیان شد .

حضور رئیس اداره در جلسه شورای اداری

رئیس اداره در تاریخ ۲۹ اردیبهشت در جلسه شورای اداری که با حضور مدیران ادارات شهرستان اشکذر در کاروانسرای شمسی برگزار شده بود شرکت کردند.

در این مراسم شرکت کنندگان پیشنهادات و نقطه نظرات خود در ارتباط با هرچه بهتر انجام گرفتن برنامه های اداری مطرح نمودند.

حضور رئیس اداره در جلسه حلقه صالحین

رئیس اداره در تاریخ ۲۸ اردیبهشت در جلسه حلقه صالحین مدیران که در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار گردید شرکت کرد.

امام جمعه مطالبی از فرمایشات حضرت علی (ع) در رابطه با وظایف حاکمان و کارگزاران حکومتی نسبت به عموم مردم بیان کرد.

برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی دراداره تبلیغات اسلامی اشکذر

حجت الاسلام ذاکری نیا کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر گفت این دوره در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی و پرهیزاززندگی غرب زدگی  با حضور مبلغین و مبلغات شهرستان و با مربیگری حجت الاسلام بهشتی نیا و خانم دشتی ازاساتید طب سنتی و دکتر میرشمسی مدیرصرفه جویی سازمان برق استان یزد به مدت یک روز درسالن اجتماعات این اداره برگزارگردید.

در پایان جوایزی نیز به تعدادی ازشرکت کنندگان اهدا گردید.

حضور رئیس اداره در جلسه شورای سلامت

در تاریخ ۲۵ اردیبهشت جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان پزشکی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اشکذر تشکیل گردید.

در این جلسه که رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیز در آن حضور داشت، در رابطه با وظایف دستگاه ها در زمینه اطلاع رسانی در زمینه امراض مبتلا به مطالبی بیان شد.

حضور رئیس اداره در جلسه مبارزه با مواد مخدر

رئیس اداره در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه در جلسه مبارزه با مواد مخدر که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار گردیده بود شرکت کرد.

در این جلسه در حضور جمعی از مدیران ادارات، گزارشی از فعالیت دستگاه ها در زمینه آگاهی بخشی جامعه به ضرر استعمال مواد مخدر و مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر ارائه گردید.

حضور رئیس در جلسه رونق کالا

رئیس اداره در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه در جلسه رونق کالا و برنامه ریزی در زمینه استفاده هرچه بیشتر مردم از کالاهای ایرانی و مبارزه دستگاه های مربوطه با احتکار و قاچاق کالا که به میزبانی فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار گردید شرکت کرد.

حضور رئیس اداره در جلسه شرح نهج البلاغه

رئیس اداره به همراه کارشناس قرآنی در تاریخ ۲۳ اردیبهشت در جلسه شرح نهج البلاغه که توسط امام جمعه اشکذر برگزار گردیده بود شرکت کردند.

در این جلسه در رابطه با خطبه متقین و اوصاف انسانهای باتقوا بحث شد.

مراسم راهپیمایی در جهت حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت

روز گذشته در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه، مراسم راهپیمایی در جهت حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت بعد از اقامه نماز جمعه در اشکذر و رستاق و خضرآباد با حضور جمعیت زیادی برگزار گردید و بیانیه و شعارهایی نیز بیان شد.