اطلاعیه ها و مناسبت ها

جلسه به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره)، قیام ۱۵ خرداد و راهپیمایی روز قدس

با حضور رئیس اداره، معاون سیاسی امنیتی فرماندار و مدیران ادارات شهرستان اشکذر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان اشکذر، جلسه به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد و راهپیمایی روز قدس در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار گردید.

شیبانی معاون فرماندار، با تاکید بر همکاری و مشارکت تمام ادارات شهرستان در این مراسم، شرکت در راهپیمایی را وظیفه ملی هرکس خواند و گفت باید از تمام قوای نیروی اداری در راستای کار فرهنگی انقلابی بهره برد.

دهقانی رئیس اداره نیز با بیان سخنانی از امام (ره) درباره قیام ۱۵ خرداد و اهمیت روز قدس و سخنانی از رهبر معظم انقلاب در راستای این مراسم، حضور افراد در گروه ها و اشکال مختلف را نکته مهم آن برشمرد. ایشان از امام (ره) نقل کردند که روز قدس مختص فلسطین نیست و روز امت اسلامی است. ایشان نیز مسئله ۱۴ و ۱۵ خرداد را مسئله دینی و ملی نامید.

در پایان جلسه، بعد از تاکید شیبانی معاون فرماندار، بر باشکوه برگزار شدن راهپیمایی و دستور بر اطلاع رسانی همگانی در فضای مجازی و سایت و دیگر راه های ارتباطی، مسیر راهپیمایی روز قدس این طور مشخص شد که در اشکذر از مسجدجامع تا میدان امام حسن (ع) و در کافی آباد خضرآباد مسیر از امامزاده کافی آباد تا روستای بامکان راهپیمایی ادامه خواهدشد.

مراسم مجزایی قبل از اذان مغرب روز ۱۳ خرداد ساعت ۱۸ در حسینیه شهدا اشکذر، روستای ابراهیم آباد رستاق و امامزاده کافی آباد برگزار خواهدشد.

این مراسم ها و راهپیمایی روز قدس با همکاری و حضور هلال احمر ، اورژانس ، نیروهای انتظامی و امنیتی و دیگر ادارات شهرستان برگزار می گردد.

اطلاعیه ثبت نام اعتکاف

با فرارسیدن ایام نوروز و مقارن بودن آن با ایام اعتکاف، به اطلاع می رساند ثبت نام این مراسم آغاز گردیده است.
شرکت کنندگان عزیز تا تاریخ ۲۷اسفند ماه می توانند با به همراه داشتن کارت ملی خود با مراجعه به بسیج حوزه خواهران یا اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر، نسبت به ثبت نام خود و پرداخت هزینه آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است از شرایط حضور در این مراسم، به همراه نداشتن گوشی همراه و اجازه همسر یا پدر برای خواهران و فرزندان می باشد.

هزینه ثبت نام هر شرکت کننده نیز ۸۰۰هزار ریال(۸۰هزار تومان) می باشد.

این مراسم از سحرگاه ۲۹ اسفندماه آغاز و غروب ۲ فروردین ماه اتمام می یابد.

 

etekaf-f-2-c

مهلت ثبت نام ازمتقاضیان عضویت درکانون مداحان وشعرای آیینی تا 20 آبانماه سا ل جاری میباشد

 

 

 

چهارمین دوره انتخابات سراسری کانون مداحان وشعرای ائینی همزمان با سراسرکشوردرشهرستان اشکذر نیز برگزار میگردد

حجت الاسلام ذاکری نیا گفت تاکنون 12نفر متقاضی عضویت درکانون شده اند وی افزودشرائط کاندیداتوری عضویت در سامانه طوبی و داشتن مدرک دیپلم و سطح یک مداحی و حداقل 22سال وحداکثر65سال سن  میباشدلازم به ذکراست تبلیغات و

مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان شهر اشکذر

دعای عرفه :حسینیه شهداء اشکذر ، ساعت 17
نماز عید سعید قربان :دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر، ساعت 7صبح همراه با دعای ندبه
روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر

دایر بودن کشارگاه دام اشکذر در روز عید قربان

شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر طی اطلاعیه ای اعلام کرد از مردم شریف و خداجوی شهرستان خواستاریم با عنایت به در پیش یودن عید سعید قربان و سنت حسنه قربانی دام  و با توجه به اهمیت بازرسی بهداشتی دام و لاشه های کشتاری در جلوگیری از انتقال بیماری های مشترک بین انسان و دام و به جهت حفظ سلامت جامعه ، کشتارخود را در کشتارگاه دام اشکذر انجام دهند .

مجلس عزاداری حضرت امام جواد (ع)

مجلس عزاداری حضرت امام  جواد (ع) امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد الرضا اشکذر با سخنرانی حجت الاسلام طالبیان امام جمعه محترم اشکذر برگزار می گردد.

هیئت رزمندگان اسلام شهرستان اشکذر

برنامه مراسم استقبال از خادمان امام رضا (ع) در شهرستان اشکذر

جمعه 29 تیرماه 1397

1- ساعت 10 الی 11   روستای مزرعه میان خضرآباد

2- ساعت 12 تا پایان نماز جمعه  امامزاده سید کافی خضرآباد

3- ساعت 17 الی 18  روستای خمسیان خضرآباد

4- ساعت 19 تا نماز مغرب و عشا ء   روستای میل سفید خضرآباد

 

شنبه 30 تیرماه 1397

1- ساعت 12 الی 12:30  مسجد جامع حسن آباد

2- نماز جماعت ظهر و عصر   مسجد جواد الائمه فیروزآباد

3- ساعت 17 الی 18:30 حسینیه شهدا ابراهیم آباد رستاق

4- ساعت 19 الی 20:45  مسجد جامع رضوانشهر

5- ساعت 21 الی 22 مسجد النبی اشکذر