کانون قرآن

ثبت نام دور جدید آزمون‌های اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن آغاز شد  

ثبت نام در سیزدهمین دوره این آزمون‌ها در سایت تلاوت از ۷ بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۲۷ اسفند ۹۶ ادامه دارد

این آزمون‌ها در چهار مرحله پیش‌بینی شده است که مرحله اول آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به صورت کتبی برگزار و افرادی که حدنصاب نمره را کسب کنند به مرحله دوم راه می‌یابند.

 مرحله دوم آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن به صورت شفاهی برگزار می‌شود و برگزیدگان این مرحله در مرحله سوم به رقابت می‌پردازند

افرادی که در مرحله سوم این آزمون‌ها موفق به قبولی و کسب حدنصاب نمره شوند، به‌عنوان حافظ ممتاز مدرک درجه دو حفظ معادل کارشناسی ارشد دریافت می‌کنند و در صورت داشتن شرایط لازم به مرحله نهایی راه خواهند یافت و در صورت کسب حدنصاب نمره در این مرحله استاد حفظ قرآن شده و مدرک درجه یک حفظ معادل دکتری دریافت خواهند کرد.

گفتنی است، تاکنون دوازده دوره از این آزمون‌ها برگزار شده است.

تقدیر رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اشکذر

در قسمتی از تقدیرنامه آورده شده است:

با عنایت به نتیجه ارزشیابی به عمل آمده از عملکرد سالیانه قرآنی استان ها و کسب رتبه برتر اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در سال ۱۳۹۵، بدین وسیله از تلاش های ارزشمند جنابعالی در توسعه و نشر فرهنگ قرآنی در آن استان تقدیر و تشکر می نمایم.

مسابقه تلگرامی تدبر در قرآن

آموزش تجوید

اطلاعیه های قرآنی

ثبت نام دوره تربیت معلم قرآن

اطلاعیه

اطلاعیه

 

به اطلاع برادران عزیز می­رساند که مسابقات قرائت قرآن کریم به مناسبت هفته فرهنگ قرآن و عترت در هفته اول بهمن ماه ۹۵  ( در دو مقطع سنی زیر ۱۷ سال و بالای ۱۷ سال ) و در دو مرحله مقدماتی و نهائی به صورت استانی برگزار میشود از علاقمندان شرکت در این مسابقه دعوت میشود جهت ثبت نام به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مراجعه فرمایند.

آزمون پایانی درس احکام عمومی و احکام قرآنی دوره تربیت معلم تجوید قرآن کریم در شهرستان اشکذر برگزار شد

 

آزمون درس احکام عمومی و احکام قرآنیدر دوره آموزش تخصصی تربیت معلم تجوید قرآن کریم ویژه خواهران در شهرستان اشکذر برگزار گردید. کلاسهای این دوره آموزشی توسطاداره تبلیغات اسلامی این شهرستان و با همکاری مؤسسه قرآنی آل یاسین اشکذر از تاریخ ۲۵ آذر ماه سال ۹۴ آغاز شد و تا پایان فروردین سال ۹۵ کلاسها ادامه داشت. به گفته کارشناس امورقرآنی اداره تبلیغات اسلامی اشکذر به قبول شدگان درتمامی ازمون های پایان دوره مدرک معتبر از دارالقرآن تقدیم می شود.