بایگانی ماهانه: دی ۱۳۹۷

تعداد بازدید: 32

حضور رئیس در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ 29 دی ماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که در محل فرمانداری تشکیل شده بود شرکت کرد .

در این جلسه مدیران در زمینه توسعه کارآفرینی و آموزش جوانان و خانواده ها در زمینه ابداعات و ابتکارات و استفاده از تجربیات دیگران در زمینه کار و کسب مطالبی بیان کردند

شرکت در گردهمایی طلایه داران فاطمی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر و کارشناسان قرآنی و فرهنگی و جمعی از مبلغین شهرستان مورخ 27 دی ماه در گردهمایی طلایه داران فاطمی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام طائب در مسجد روضه محمدیه یزد برگزار گردیه بود شرکت کردند

حضور رئیس اداره در مجمع سلامت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ 26 دی ماه در مجمع سلامت که در سالن کوثر فرمانداری برگزار گردیده بود شرکت کردند .

در اینجلسه امام جمعه اشکذر در زمینه سلامت روان از دیدگاه اسلام مطالبی بیان کرد و سپس فرماندار و سرپرست  مرکز بهداشت شهرستان گزارشی از فعالیت های انجام گرفته ارائه کرد .

حضور رئیس اداره در جلسه کارگروه آموزش خانواده

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ 25 دی ماه در جلسه کارگروه آموزش خانواده که در محل فرمانداری شهرستان و با حضور جمعی از مدیران برگزار گردیده بود شرکت کرد .

در این جلسه مدیران گزارشی از فعالیت هایی که در زمینه خانواده و ازدواج و دوره های مشاوره ای داشته اند ارائه کردند

دیدارنمایندگان اعضای شوراهای دانش آموزی از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر

دیدارنمایندگان اعضای شوراهای دانش آموزی از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر

دراین باز دید تعدادی از این نمایندگان این شوراها از قسمتهای مختلف وهمچنین کتابخانه این اداره بازدید نمودندوباشرح وظایف وفعالیتهای این اداره آشنا گردیدند.

درضمن حجت الاسلام دهقان و ذاکری نیا سخنانی پیرامون خدمات اداره بهد

انش اموزان ومدارس بیان نمودندویکی ازدستاوردهای این نظام را توجه به معنویات واشاعه فرهنگ دینی عنوان کردند

حضور رئیس اداره در جلسه شرح نهج البلاغه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر مورخ 24 دی ماه در جلسه شرح نهج البلاغه در دفتر  امام جمعه اشکذر شرکت کردند .

در این جلسه امام جمعه در رابطه با فرمایشات حضرت علی (ع) در رابطه با دنیا و مسائل مربوط به آن مباحثی مطرح کردند

برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

جلسه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورخ 22 دی ماه با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد و معاونین فرهنگی و اداری مالی و کلیه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی و همچنین روسای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شعرای آئینی در اداره تبلیغات اسلامی برگزار گردید .

در این جلسه دیدگاه های اعضای جلسه در زمینه هرچه بهتر برگزار شدن مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و کشارکت و حضور فعال هیئات مذهبی و مداحان و شاعران آئینی در برنامه ها ارائه گردید