برگزاری سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر

برگزاری سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر
درتاریخ ۱۳۹۹/۶/۱۵ شب هفتم از شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش، سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر با عنوان “پیام عاشورا” برگزار شد.
این مراسم با حضور جمعی از شاعران و مسئولین استان و شهرستان از جمله حجه الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق، حوتی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرهنگ کریمی رییس بسیج ادارات شهرستان و حجه الاسلام پورقیومی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در محل محوطه ی باز اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با رعایت دستورالعملهای بهداشتی برگزار شد.
دراین مراسم تعدادی از شاعران که از اشکذر، رستاق ، مجومرد حضور پیدا کرده بودند به قرائت اشعار خود پرداختند.
شاعران حاضر در این محفل، سروده هایشان را که اکثرا به مناسبت ایام محرم و پیامهایی عاشورایی بود به خوانش گرفتند که مورد توجه حاضران قرار گرفت، اجرای مرثیه سرایی و ذکر توسل به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام توسط یکی از مادحین، از دیگر برنامه های مراسم بود.
علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از حضور شاعران‌ ومسئولین، خواستار همت بیشتر و تلاش مضاعف در خصوص به کارگیری ظرفیت های بالقوه موجود در شهرستان در رشته های فرهنگی وهنری خصوصا شعر و شاعری شد و از برگزاری شب شعر استانی در آینده ی نزدیک خبر داد.
درپایان مراسم تندیس یادبود به شاعرانی که به قرائت اشعار خود پرداخته بودند اهدا شد.

تعداد بازدید: 24

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد


1 + 2 =